Безкоштовний доступ до електронних ресурсів протягом карантину

  • -

Безкоштовний доступ до електронних ресурсів протягом карантину

Category : Новини

Перелік електронних ресурсів, які стали безкоштовними на час карантину.

Наукова література

Cambridge University PressКембриджський університет (University of Cambridge) з огляду на карантинні обмеження відкрив доступ до понад 700 підручників (textbooks) з різних напрямків.
Доступ відкрито до 31 травня 2020 р. 
JSTORАкадемічний ресурс JSTOR відкрив значну частину своєї бази даних для широкої публіки на тлі закриття університетів у всьому світі через пандемію коронавірусу. 
Project MuseProject MUSE підтримує своїх користувачів у наданні тимчасового доступу до наукового вмісту перевірених наукових досліджень у галузі гуманітарних та соціальних наук. Перелік безкоштовних книг та журналів доступний на сайті.
Також, можна ввести пошукову фразу в поле пошуку і застосувати фільтр “Only content I have access to”. 

Художня література

New York Public Library E-Book CentralПонад 300 000 електронних книг та аудіокниг, доступних безкоштовно – від дитячих книг до бестселерів. Для початку роботи необхідно завантажити додаток на свій пристрій.
The National Emergency LibraryЦифрова бібліотека художньої, навчальної та наукової літератури, що дозволяє читати книги без порушення авторського права, з допомогою Open Library system, що практично означає завантаження книги у форматі PDF чи ePub на 2 тижні, після чого цифрова копія книги автоматично повертається у бібліотеку.