Інформаційні бюлетені від SAIUP

  • -

Інформаційні бюлетені від SAIUP

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project — SAIUP), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Посольства США в Україні, має на меті застосовувати спільний досвід США і України для розробки та втілення чотирирічного плану заходів, зміст яких полягає у орієнтації та навчанні студентів, викладачів та адміністраторів навчальних закладів України практичної цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі. Паралельно, Проект залучатиме МОН, аби уможливити ключові операційні новації для підтримки стійких змін в освіті України на національному рівні. Ініціатори, виконавці та партнери Проекту розглядають формування академічної культури загалом й академічної доброчесності як її складової зокрема як важливу складову трансформації української освітньої системи.

Пропонуємо вашій увазі серію інформаційних бюлетенів “Академічна доброчесність Infobulletin”, де ви зможете почернути практичні поради щодо забезпечення доброчесного навчання.

Якщо у вас часто виникали запитання про різні аспекти академічної доброчесності, не були певними щодо термінології, визначень, практик, намагаєтесь вберегтись від плагіату чи інших, інколи випадкових та несвідомих порушень, у нас для вас хороші новини. Ми періодично намагатимемось дати відповідь на найчастіші запитання щодо доброчесності у навчанні чи науковій діяльності. Infobulletin – це підбірка матеріалів для детального ознайомлення з різними аспектами забезпечення академічної доброчесності.

Серія Infobulletin підготована консультантом Проекту SAIUP Євгеном Ніколаєвим.

ЯК МЕНІ ПИСАТИ БЕЗ АКАДЕМІЧНОГО ПЛАГІАТУ?

Переглянути
ПЛАГІАТ = ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ?

Переглянути
ЯК ВИЖИТИ БЕЗ САМОПЛАГІАТУ?

Переглянути
СКІЛЬКИ ВІДСОТКІВ МОЖНА?

Переглянути
СТУДЕНТСЬКИЙ ПЛАГІАТ, ЧАСТИНА 1. ХТО ВИНЕН?

Переглянути
СТУДЕНТСЬКИЙ ПЛАГІАТ, ЧАСТИНА 2. ЩО РОБИТИ?

Переглянути
ЯК ПІДВИЩИТИ ЯКІСТЬ ОЦІНЮВАННЯ?

Перегянути
ЯК ПІДТРИМАТИ ЧЕСНІСТЬ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ?

Переглянути
ЯК ПОЛІПШИТИ (НЕ) ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Переглянути
ЯК ФОРМУЛЮВАТИ РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

Переглянути
ЯК ПІДГОТУВАТИ ЯКІСНИЙ СИЛАБУС?

Переглянути