Гордиться серце: “Cлава Україні!” “Героям слава!” – журиться душа…

  • -

Гордиться серце: “Cлава Україні!” “Героям слава!” – журиться душа…

21 листопада – День Гідності та Свободи. Революція Гідності і війна з Росією залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії.  Це найважливіша подія сучасності, це боротьба українських громадян за свої права. Нарешті Україна процвітатиме, матиме владу, яка відповідає прагненням народу. Всі мають усвідомлювати, що запорукою цього успіху була Революція Гідності. Ці події завжди мають вшановуватися.

До відзначення цих подій залучилась бібліотека Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, зокрема, відділ рідкісних видань. Пропонуємо Вашій увазі експозицію книжкової виставки даної тематики.

На виставці презентовано книги, періодичні видання, присвячені доленосним подіям в Україні початку ХХІ ст.

Родзинкою виставки є:

  • Майдан від першої особи. 45 історій Революції Гідності / упоряд. : Т. Ковтунович, Т. Тривалко; Інститут національної пам’яті. – Київ : К.І.С., 2015. –320 с. : іл.

У збірнику подані фрагменти спогадів учасників протестних акцій, що відбувалися в Україні з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року і названі Революцією Гідності. Це спогади учасників, різних за статтю, віком та формою участі.

  • Базів, Василь. Армагеддон на Майдані / Василь Базів. – Київ : Український пріоритет, 2014. – 160 с.

Це роман-реквієм, присвячений славній пам’яті Юрія Вербицького та всіх героїв, полеглих за Україну в 2014 році, в основі якого – реальні події, герої й нелюди.

Н. Д. Крючкова,
провідний бібліотекар відділу рідкісних видань