На пошану Льва Васильовича Баженова

  • -

На пошану Льва Васильовича Баженова

05 лютого 2021 року в межах наукового круглого столу «Розвиток національного краєзнавства та історико-регіональних досліджень на Поділлі і Південно-Східній Волині: досвід, проблеми, перспективи (до 75-річчя від дня народження професора Лева Васильовича Баженова)» колектив інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки університету підготував виставку на тему «Лев Васильович Баженов: науковець, педагог, краєзнавець».

Експозиція виставки представляє монографії, наукові збірники, матеріали конференцій, які видавалися за авторством або редагуванням ювіляра.

У першому розділі виставки експоновано праці українських та подільських науковців про Льва Васильовича Баженова, про його життєвий шлях та науково-педагогічну діяльність. У другому розділі продемонстровано монографії та окремі видання, у яких Лев Васильович є автором або співавтором. У третьому розділі виставлено матеріали конференцій, учасником яких був професор Л. В. Баженов, а також збірники наукових праць, які містять публікації відомого історика та краєзнавця. Всього на виставці експонувалося 63 документа.