«Сторінками творчості М. О. Врубеля» година мистецтва (присвячена 165-й річниці від дня народження художника)

  • -

«Сторінками творчості М. О. Врубеля» година мистецтва (присвячена 165-й річниці від дня народження художника)

Михайло Олександрович Врубель народився 17 березня  1856 року в м. Омську. Це видатний художник межі ХІХ-ХХ століть, майстер універсальних можливостей, який прославив своє ім’я  у всіх видах і жанрах образотворчого мистецтва: живописі, графіці, декоративній скульптурі, театрально-декораційному мистецтві.

Справжня стихія картин Врубеля – це мовчання, тиша, яку, здається можна почути. У мовчання занурений його світ. Він зображує моменти невимовні, почуття, які не вміщаються у слова. Мовчазний поєдинок сердець, поглядів, глибокі роздуми, безмовне духовне спілкування виражено в його картинах.

На кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва (ауд. №14 корпусу мистецьких дисциплін)  відбулась година мистецтва «Сторінками творчості М. О. Врубеля», присвячена  165-й річниці від дня народження  художника.

Студентки  ІІІ курсу Шухтуєва П. ( спец. «Образотворче мистецтво»), Мулярчук О. (спец. «Декоративно-прикладне мистецтво»)  підготували цікаві розповіді  з біографії художника, продемонстрували  та охарактеризували  найбільш відомі і цікаві роботи художника.

Викладач кафедри  образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Мендерецька Н. В.  доповнила розповідь маловідомими фактами із біографії М. О. Врубеля.

Бібліотекар читального залу мистецької літератури Скоропад Н. Я. зробила огляд літератури «Творча спадщина М. О. Врубеля».

Також учасники заходу  переглянули документальний фільм «Врубель».