Книжковий дарунок від видавництва “Видавництво”

  • -

Книжковий дарунок від видавництва “Видавництво”

Фонд бібліотеки поповнився двохтомником «Це зробила вона» – наймасштабніший за авторським складом проект про відомих жінок в Україні.

«Це зробила вона» — ілюстрована книжка для дітей і підлітків надрукована вперше навесні 2018 року. Книжка-картинка створена в співпраці 120 творців ілюстрацій і текстів, Національного демократичного інституту та Видавництва «Видавництво».

Кожен із 50 розворотів книжки містить одну історію — ілюстрацію та біографічний текст — про пов’язаних з Україною видатних жінок. Серед героїнь є як дуже популярні особи, так і менш відомі постаті з історії та сьогодення, які зробили вагомий внесок у науку, культуру, політику. І серед творців книги, її текстів та ілюстрацій, є як впізнавані авторки та автори, так і ті, чиї імена не відомі загалу.

Це перша ілюстрована книга біографічних історій про українок. Їхні історії захоплюють, їхній внесок вражає, їх приклад надихає. Сьогодні ми привідкриємо завісу таємничості, щоб побачити справжню роль українських жінок в науці, політиці, культурі України. Пліч-о-пліч з чоловіками вони творили нову Україну. Пліч-о-пліч з чоловіками вони йшли до своєї мети.