Читальний зал № 2 головного корпусу

Читальний зал № 2 головного корпусу

Чопик Валентина Петрівна – провідний бібліотекар читального залу №2.

Читальний зал №2 – це підрозділ бібліотеки у фонді якого зберігається література з політико-економічних, соціальних, філософських, психолого-педагогічних дисциплін, фізичної культури та спорту; дипломні роботи, автореферати дисертацій, наукові праці; підручники та навчально-методичні посібники. Фонд нараховує 15729 примірників книг та понад сто назв періодичних видань. В архіві періодичних видань зберігаються журнали починаючи з 1946 року видання: «Вестник АН УСССР», «Известия АН СССР», «Исторические записки» «Литература в школе», «Математика в школе», «Наука и жизнь», «Новый мир» та ін.

На 2021 рік передплачено періодичні видання:

  • «Безпека життєдіяльності»,
  • «Вища школа»,
  • «Здоров’я та фізична культура»,
  • «Новое время»,
  •  «Пожежна та техногенна безпека»,
  • «Служба порятунку Хмельниччини»,
  • «Теорія та методика фізичного виховання»,
  • «Урядовий кур’єр».

На допомогу користувачам у читальному залі зібрані енциклопедії: «Большая советская энциклопедия», «Велика радянська енциклопедія», «Енциклопедія історії України», «Енциклопедія сучасної України», «Історична енциклопедія», «Медична енциклопедія», «Малая советская энциклопедия», «Українська радянська енциклопедія» та довідкові видання «Дипломатичний словник», «Педагогічний словник», «Політичний словник», «Словник літературознавчих термінів», «Юридичний словник» тощо.

Фонд поповнюється авторефератами дисертацій, які захищаються в нашому університеті та наукових установах України. За 2020 рік надійшло 64 примірники.

У фонді читального залу зберігаються дипломні роботи здобувачів вищої освіти з таких факультетів: іноземної філології, природничого, української філології та журналістики, фізико-математичного, фізичної культури.

Постійно діють книжкові виставки: «Нові надходження до фонду», «Науковий доробок викладачів університету», «Наукові збірники університету», «Періодичні видання: знайди нове та актуальне», а також експозиція, що висвітлює життя і діяльність першого ректора університету Івана Івановича Огієнка «Іван Огієнко – фундатор і перший ректор університету».

Читальний зал здійснює обслуговування різних категорій користувачів: студентів, магістрантів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та співробітників університету, учителів навчальних закладів міста та ін. Обслуговування ведеться в автоматизованому режимі.

Графік роботи:
Понеділок – четвер: 8:30–17:30
П’ятниця: 8:30–15:00
Вихідні дні: субота, неділя

Адреса:
м. Кам’янець-Подільський
вул. Огієнка, 61, ІІ поверх