Вебінари Clarivate (березень-квітень)

Запрошуємо вас прослухати  безкоштовні вебінари від копанії Clarivate, українською у ZOOM. Для участі необхідна попередня реєстрація. Сертифікат учасника передбачено за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

Практична консультація для бібліотекарів та відділу аспірантури

14 березня 2024

Тема:  Як подати дисертації в базу PQDT Global Description

Тези: База даних ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) ™ — це найповніша у світі мультидисциплінарнd колекція дисертацій з 65 країн, що налічує понад 5 мільйонів рефератів і 3 мільйони повних текстів робіт з тисяч університетів.

В 2023 році в колекції з’явилися дисертації Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Протягом вебінару обговоримо покрокову інструкцію як додати дисертації та буде можливість поставити питання представникам компанії Clarivate Майнхард Кеттлер – Partnerships Manager та Ірина Тихонкова – Customes Success Consultant

Реєстрація
11:00–12:00

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_gdkf_BHwQZ21kJYJ1rMt2A

Clarivate Essential

21 березня 2024

Тема: Вступ до наукометрії

Тези: На вебінарі розглянемо: Цілі та завдання наукометрії, дані та джерела, що використовуються для аналізу, критерії їхньої якості. Як розраховуються і для чого (не)варто використовувати основні показники: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots. Приклади коректного та некоректного застосування. Аналіз здобутків науковця та установи крізь призму Web of Science та InCItes

Реєстрація
10:15–11:15

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_XexfXiPjTwGVxgxDCxABZw

Research Smarter 

25 квітня 2024

Тема: Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії

Тези: Рейтинги університетів – це популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у ширшому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, і уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом.

Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету.

Реєстрація

10:15–11:15 
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_lz1_lcbdT5egfV2qtKxWaw